ימי עיון והעשרה לצוות "בית יעקב" במלון כינר גליל

מאות גננות מוסמכות, מטפלות וסייעות, כל צוות "בית יעקב" מכל הארץ נהנו משורה של הרצאות, אירועים והפעלות אטרקטיביים במיוחד * בימי העיון הדריכו המנהלים את הצוות לקראת האתגרים החדשים לשנה"ל הבא בהרחבת והגדלת הרשת

 

בהמשך הדאגה להתפתחות החינוך החרדי המיוחד לגיל הרך וכחלק מהקשר המיוחד והמשותף של ההנהלה עם הצוות, יצאו כל עובדי הרשת מכל חלקי הארץ לימי נופש וגיבוש מיוחדים במלון כינר – גליל, אשר כללו מושבים מקצועיים ומעשירים לצד פעילויות הווי והנאה לשעות של החלפת כוח ואגירה מחדש לקראת שנה"ל הבעל"ט.

גם הפעם במהלך ימי העיון של הרשת, זכו כל צוות העובדות המסור לפגוש בטובי המומחים אשר הגיעו לתת הרצאות ולהעניק כלים להתמודדויות שונות אותן הם חווים יום יום. ימי עיון אלו בתום שנת הלימודים, מסכמים שנה גדושה בשרשרת פעילות שנעשתה ברשת 'פתחיה' למען העובדות במשך כל השנה.

המשתתפות הביעו את תודתן העמוקה למארגנות שהביאו עד לצפון הארץ את ההרצאות והתכניות המרתקות שציידו אותן בכלים חיוניים להעשרת התפקיד. בנוסף, ציינו המשתתפות כי האווירה הייחודית וההשקעה של הרשת לפרטי פרטים בכל מהלך ימי העיון, נתנו את הכוח לכולן לנוח ולאגור כוח להמשך הדרך, בתכניות הווי וגיבוש שנעשו בטוב טעם ודעת.

יחד עם זאת, במהלך ימי העיון בישרו מנהלי הרשת לעובדות על מגוון דרכי התייעלות שנעשו בממשק בין ההנהלה לצוות וזאת ע"מ להביא לתוצאות מקסימאליות בניהול השוטף של הרשת. כמו כן, הציגו המנהלים את כל ההיערכות לקראת שנה"ל הבאה, הכוללת גם שיח חדש עם אוכלוסיית דוברי השפה האנגלית ושיתופם בסיוע ועזרה בכל דרך שהיא למערכת החינוך המיוחד.

עיתון המבשר

עיתון המודיע