מידע שימושי

כתובת המשרד: בית יהודה אריה, קומה 1. רחוב בליליוס 6, ירושלים
קבלת קהל: בימים א' – ה' בין השעות 09:00 – 15:00.

רכזות משפחתונים

שעות מענה טלפוני בימים א', ג', ד', ה' בין השעות 9:30 – 14:30

02-6268810/1

מזכירות

שעות מענה טלפוני וקבלת קהל בימים א', ג', ד', ה' בין השעות 9:30 – 12:30

02-6268835

 מנהלת המחלקה

לאה דולינסקי

02-6268855

מנחה

שרי דייטש

02-6368728

צוות הרכזות:

שם הרכזת: אלקיים אביטל
נייד:  054-8441998
דוא"ל: Avitalel@ganimm.co.il

שם הרכזת: בן גד גיליה
נייד: 054-9405957
דוא"ל:     Gilyab@ganimm.co.il

שם הרכזת: גולדברג אפרת
נייד: 052-7676949
דוא"ל: Efratg@ganimm.co.il

שם הרכזת: גרבר שרה
נייד: 050-4115575
דוא"ל: Sarag@ganimm.co.il

שם הרכזת: דבורץ יעל
נייד: 052-7690689
דוא"ל: Yaeld@ganimm.co.il

שם הרכזת: יואל בת שבע
נייד: 052-7645014
דוא"ל: Batshevay@ganimm.co.il

שם הרכזת: יעקב לאה
נייד: 054-6844944
דוא"ל: Lehay@ganimm.co.il

שם הרכזת: קסטלניץ רחל
נייד: 053-3150173
דוא"ל: Rachelk@ganimm.co.il

שם הרכזת: שמחיוף רחל
נייד: 050-4129419
דוא"ל: Rachel@ganimm.co.il

שם הרכזת: שניאור מאיה
נייד: 050-4114439
דוא"ל: Mayas@ganimm.co.il

 

מוקד מידע של משרד הכלכלה עבור הורים:


ת.ד 15, פתח תקוה, 49100
בירורים בטל': 12222-969 / 2969*
השלמת מסמכים ועדכונים בפקס: 03-9411905 או במערכת עדכונט
קבלת קהל בימים א'-ה' בין השעות 16:00-18:00

ברור דרגות זכאות באינטרנט לחצ/י כאן