מידע שימושי

כתובת המשרד:

בית יהודה אריה, קומה 1. רחוב בליליוס 6, ירושלים

קבלת קהל בימים א’, ג’, ד’, ה’ בין השעות 9:00 – 14:00

 

מזכירות

שעות מענה טלפוני וקבלת קהל בימים א’, ג’, ד’, ה’ בין השעות 9:30 – 12:30

02-6268835

 מנהלת המחלקה

לאה דולינסקי

02-6268855

מנחה

שרי דייטש

02-6368728

צוות הרכזות:

שעות מענה טלפוני במשרד בימים א’, ג’, ד’, ה’ בין השעות 9:30 – 14:30

02-6268810

שעות מענה להורים: יום א’ בין השעות 20:30-22:30

שם הרכזת: אלקיים אביטל
אזור: רמות א’
נייד:  054-8441998
דוא”ל: Avitalel@ganimm.co.il

שם הרכזת: בן גד גיליה
אזור: רמות ד’, רמות פולין
נייד: 054-9405957
דוא”ל: Gilyab@ganimm.co.il

שם הרכזת: גולדברג אפרת
אזור: רמות א’, רמות ג’
נייד: 052-7676949
דוא”ל: Efratg@ganimm.co.il

שם הרכזת: גרבר שרה
אזור: נווה יעקב
נייד: 050-4115575
דוא”ל: Sarag@ganimm.co.il

שם הרכזת: דבורץ יעל
אזור: בית וגן והר נוף
נייד: 052-7690689
דוא”ל: Yaeld@ganimm.co.il

שם הרכזת: חני דובינקי
אזור: נווה יעקב ובית ישראל
נייד: 052-7684380
דוא”ל: chanid@ganimm.co.il

שם הרכזת: יואל בת שבע
אזור: רמות א’ ורמות ד’
נייד: 052-7645014
דוא”ל: Batshevay@ganimm.co.il

שם הרכזת: יעקב לאה
אזור: תל ציון
נייד: 054-6844944
דוא”ל: Lehay@ganimm.co.il

שם הרכזת: ריקי לודמיר
אזור: סנהדריה
נייד: 0527144606
דוא”לrikil@ganimm.co.il

שם הרכזת: שמחיוף רחל
אזור: רמות ב’
נייד: 050-4129419
דוא”ל: Rachel@ganimm.co.il

 

מוקד מידע של משרד הכלכלה עבור הורים:


ת.ד 15, פתח תקוה, 49100
בירורים בטל’: 12222-969 / 2969*
השלמת מסמכים ועדכונים בפקס: 03-9411905 או במערכת עדכונט
קבלת קהל בימים א’-ה’ בין השעות 16:00-18:00

ברור דרגות זכאות באינטרנט לחצ/י כאן