מידע שימושי

כתובת וטלפון המשרד:

בית יהודה אריה, קומה 1. רחוב בליליוס 6, ירושלים

02-6268810

קבלת קהל ומענה טלפוני בימים א’, ג’, ד’ וה’ בין השעות 11:00-14:30 (בימי שני אין מענה טלפוני וקבלת קהל)

מענה בנושא שכר למנהלות המשפחתון בלבד:

שעות מענה טלפוני וקבלת קהל בימים א’, ג’, ד’, ה’ בין השעות 9:30 – 12:30

02-6268835

מנחה:

שרי דייטש: sari@ganimm.co.il

צוות הרכזות:

שעות מענה להורים: יום א’ בין השעות 20:30-22:30

שם הרכזת: אלקיים אביטל
אזור: רמות א’
נייד:  054-8441998
דוא”ל: Avitalel@ganimm.co.il

שם הרכזת: גולדברג אפרת
אזור: רמות ג’
נייד: 052-7676949
דוא”ל: Efratg@ganimm.co.il

שם הרכזת: גרבר שרה
אזור: נווה יעקב
נייד: 050-4115575
דוא”ל: Sarag@ganimm.co.il

שם הרכזת: אפרת קליין
אזור: נווה יעקב
נייד: 058-3207953
דוא”ל: efratk@ganimm.co.il

שם הרכזת: שפרי הורנצ’יק
אזור: בית וגן
נייד: 058-3210102
דוא”ל: shifrih@ganimm.co.il

שם הרכזת: חני דובינקי
אזור: רמות פולין, בית ישראל
נייד: 052-7684380
דוא”ל: chanid@ganimm.co.il

שם הרכזת: יואל בת שבע
אזור: רמות א’, רמות ד’
נייד: 052-7645014
דוא”ל: Batshevay@ganimm.co.il

שם הרכזת: יעקב לאה
אזור: תל ציון
נייד: 054-6844944
דוא”ל: Lehay@ganimm.co.il

שם הרכזת: ריקי לודמיר
אזור: סנהדריה
נייד: 0527144606
דוא”לrikil@ganimm.co.il

שם הרכזת: שמחיוף רחל
אזור: רמות ב’
נייד: 050-4129419
דוא”ל: Rachel@ganimm.co.il

שם הרכזת: גולדי זולדן
אזור: הר נוף, רמת שלמה
נייד: 052-7111540
דוא”ל: goldiz@ganimm.co.il

מוקד מידע של משרד הכלכלה עבור הורים:


ת.ד 15, פתח תקוה, 49100
בירורים בטל’: 12222-969 / 2969*
השלמת מסמכים ועדכונים בפקס: 03-9411905 או במערכת עדכונט
קבלת קהל בימים א’-ה’ בין השעות 16:00-18:00

ברור דרגות זכאות באינטרנט לחצ/י כאן