רשיונות וגליונות נוכחות למפעילות קייטנה בגן ובצהרון

להורדת הקבצים לחצ/י כאן:

יומן נוכחות קיטנות צוות בוקר

יומן נוכחות צוות צהרונים

יומן נוכחות ילדים בקייטנה

יומן נוכחות ילדים בצהרון הקייטנה

 

גננת יקרה,

עלייך להוריד את רישיון הקייטנה ולתלות על דלת הגן

לתשומת ליבך, בכל רישיון מופיעים מספר גנים. הדגישי בזרחן את השורה בה מופיע כתובת הגן שלך.

להורדת הרישיון לחצ/י על שם הגן שלך מתוך הרשימה הבאה:

אבא אחימאיר 210 דויטש מרים / (711721)

אבן דנאן 24 כץ אברהם / (41384)

אבן האזל 17 יעקבסון רבקה / (554212)

אבן האזל 17 פריינד אסתר / (554220)

אבן האזל 17 ריינר צפורה / (167338)

אבן ספיר 1 פרידמן יוכבד רבקה / (198200)

אבן ספיר 1 שרייבמן ציריל / (741223)

אגסי 56 ברג צפורה / שטרק מלכה (439927)

אדוניהו הכהן 24 קליין חוה / (239020)

אדמו"ר מגור 4 ליכטשיין עטא / פורטנו חוי (34595)

אדמו"ר מגור 4 סטפנסקי הדסה / (130278)

אדמור מרוזין 17 גולדשטיין מרים / רחל יונגרמאן (243584)

אדמור מרוזין 17 נאה שרה / (282590)

אחוזה – פתח תקוה 4/2 אפל ברכה / וורטהיימר רבקה (714691)

אחוזה – פתח תקוה 4/3 רולניק רחל גילה / (714980)

אחוזה – פתח תקוה 4/4 קרביץ תרצה / רוטשטיין נחמה (715763)

אידלסון (ליד 345) הישריק יפה / (554436)

אידלסון (ליד 345) חינסקי שושנה / ברכומן מירי (554428)

אידלסון 30 דרשן חנה / (566521)

אידלסון 30 לונצר תהילה / (130260)

אידלסון 30 פליטניק הניה אפרת / (566539)

אידלסון 7 כץ בלומה מלכה / ברכה שרה (526632)

אלגזי יום טוב 5 רפאלוביץ חנה הענא / (742031)

אליעזרוב 5 ויזל חיה / (554493)

אליעזרוב 5 רוזנפלד פיגה / (554485)

אלעזר המכבי 7 ברגמן נחמה / מוריה רובין (564807)

אלעזר המכבי 7 ואזנר חיה / (564799)

ארץ חפץ 7- מנד פולק חיה / (564823)

ארץ חפץ 7 בוסקילה זלפה / (545202)

ארץ חפץ 7 כהן-לוין מיכל / זילברמן לאה (564815)

ארץ חפץ ע"י 104 – מנ"ד ובר מרים / (730036)

ארץ חפץ ע"י 104 שטינברג פעסיל / (711325)

ארץ חפץ ע"י 104 שכטר צפורה / (174912)

אשכולי 15/ג שטרנברג אסתר / (519462)

אשכולי 15/ד דרשן יפה / (717074)

אשכולי 22-מנד דגן דליה / (521583)

אשכולי 22 מנד ב קליבנסקי עטרה / שרה ירושלמי (710921)

אשכולי אהרון 15 סגל רבקה / (359398)

אשכולי אהרון 15 ששון רות / (121517)

אשכולי אהרון 22 אוחנה לאה / (562561)

אשכולי אהרון 22 במברגר חגית / (562579)

בוני החומה 1 אולמן חנה / סברניק בתיה (41780)

בלבן 13 קרשינסקי יעל / (342493)

בלבן 18 מנדל לאה / (358341)

בלבן 6 – מנ"ד חשין פנינה / (374017)

בלבן 6 קליין רחל / (373977)

ברויאר 11 מוזס שולמית / (365361)

גבעת משה 1 ארלנגר חיה / רייס ביילי (526640)

גבעת משה 1 מנדל פרידה / (554501)

גרינברג 15 בהרי"ר רות / (730044)

גרינברג 15 יפה'ן רות / (711275)

גרינברג 15 רוטר הינדא / (36657)

דוד 10-מתנ"ס דייטש פראדי / רבינוביץ חני (710962)

דון יוסף הנשיא 4 רפול שולמית / (238915)

דניאל 16 מגידש אדל / (562116)

דניאל 16 שטרן חיה / (562108)

דרוק 48 – פינת ז'ולטי קראסניאנסקי יהודית / (358762)

הושע 22 נוסבוים שרה / (559682)

החומה השלישית 3א וינבך חשא / (526475)

החומה השלישית 3ב שרטר מלכה / (526434)

החומה השלישית 3ג ברזובסקי לאה / (526541)

החידא 4 בריכטא שפרה / (455527)

החשמונאים 4 משי זהב יהודית / (423426)

הטורים 30 שארר חנה / גולדקנופף שרה (131821)

הטורים 9 א ארנרייך עמליה / רוזנצוייג מלכי (471466)

הטורים 9 ב טאויל יפית / אהרוני מרגלית (471458)

המ"ג 43 גפני פריידע / (564567)

המ"ג 43 כהן חנה שמחה / (564575)

המור 4 בכלר חיה / (715706)

המור 4 עליון בידניק תמר / (748889)

המור 4 שטרן גולדה / (34819)

הפסגה 34א קרוק מלכה / (424747)

הפסגה 34ב אבא-שאול יעל / מרקוס שרה בינה (424812)

הפסגה 34ג שלסר שושנה / דרלסר רודה (358481)

הפסגה 43 בורנשטיין צפורה / (319947)

הפסגה 54 אברמסקי ברוריה / (251819)

הפסגה 58א דניאל אביגיל / הס לאה (516286)

הפסגה 58ב זילברמן חיה / (526400)

הקבלן 32 גרינבאום נחמה / מלבסקי יהודית (554444)

הקבלן 32 חורש הדסה / קצבורג נחמה (554477)

הקבלן 32 קאהן חנה רחל / רייזי פרצמן (554451)

זכרון יעקב 3- בתוך ביהס ברלינר פרל / (342840)

חבד 43 רוט אלעזר / (422105)

חזון איש 62 בתוך ביה"ס שבתאי מרים דבורה / (130104)

יהודה המכבי 16 טראובה חיה / רפפורט רחי (730135)

יהודה פתיה 110 דייטש תהילה / (714907)

יוחנן מזרחי 5 תורג'מן שרית / (174961)

ירמיהו 62 יורמן בת שבע / (456350)

ישא ברכה 17 פלרסהיים אורנה / (137679)

ישא ברכה 17 קלפהולץ צפורה / (112532)

מאור חיים 5 בלוי לאה / (554840)

מאור חיים 5 קאופמן אהובה / (554832)

מבוא הלוט 41 סלמון דבורה / (748871)

מוסיוף 15 צוקרמן הדסה / רוזנשטיין שושנה (713370)

מוצפי 4 חובארה שרה / (554600)

מוצפי 4 קליין אפרת / שארר רבקה (554618)

מח"ל 22 גינזברג אנה / מלכי רנד (741553)

מיכלין 21 למברגר שרה / (759738)

מיכלין 27/ב שוקרון אודליה / (374108)

מינץ 29 בכלר מלכה / (554386)

מינץ 29 רודניצקי יוכבד / (554394)

מינץ 31 פלדמן רחל / (45112)

מירסקי 10 גואלמן צפורה / טננבוים צפורה (42382)

מירסקי 10 זינגר הנדל / (139774)

מירסקי 9 – למטה צרור שרה / (556001)

מירסקי 9 – עליון כץ לאה / (556019)

מכלין 27/א טולדנו גאולה / (374033)

מכלין 27/ג קליין מיכל / (374041)

מלאכי 29 אנגל צפורה / שוורץ שפרה (176230)

מנחת יצחק 12 סלים מיכל / (185959)

מענה שמחה 2 בלוי צירל / (554261)

מענה שמחה 2 בלשניקוב יפה / כהן בלה (554279)

משה זילברג 28 זמיר לאה / (756643)

משמרות הכהונה 1 בן-ישר זהבה / (558890)

משמרות הכהונה 1 הייזלר אביגיל / (558908)

משקלוב 19 פויכטונגר עתיה / (38794)

משקלוב 7 סומר עדנה / (554402)

משקלוב 7 פישר פרל פנינה / (554410)

נוף רמות 72 אוסטרי שרה אסתר / (36988)

נוף רמות 72 שפר דבורה / (160713)

סדיגורא 25 בן-שלום בריינה / (566513)

סדיגורא 25 ברזל תמר / (566505)

סדיגורא 25 שורץ יוכבד א' / רוסוף רבקה (566497)

סולם יעקב 1 אמיניאן מיכל / (226563)

סולם יעקב 2 סטנגל הדסה / (284943)

סולם יעקב 3 הבלין נעמי / (358333)

סולם יעקב 4 יודלביץ נחמה / (359539)

סולם יעקב 49-מנד ידלר רות / (526582)

סולם יעקב 49 – מנ"ד וונדר נחמה / (225631)

סולם יעקב 49 קאסל אלישבע / (553578)

סולם יעקב 49 רוזנטל הדסה / (549147)

סולם יעקב 70 – מנד קרשינסקי בת שבע / (562082)

סולם יעקב 70 אימרגרין אסתר / (562090)

סולם יעקב 70 פרוסקין אסתר / (562074)

סורוצקין 37/ב כצמאן חנה אסתר / שפנגלט אביבה (712430)

סורוצקין 45 עהרנטרייא גיטל / (251793)

עובדיה 14 ידלר בת שבע / (759761)

עוזיאל 101 לוי סימה / שלפוברסקי פנינה (423632)

עזרת תורה 43-בתוך ביה"ס אהרון שרה / קאהו יוכבד (526608)

עליית הנוער 23 פרייא ריזל / (455980)

פישל 16 פודרביניק טילה / (566471)

פישל 16 פריד זהבה / נאגר יהודית (566489)

פנים מאירות 5 טומבק אסתר / (378307)

פנינה 2 ברוכמן ברכה / (35337)

פנינה 2 פרידמן מלכה / (730218)

פרדס 37 ליד ביה"ס – מנ"ד שוב צפורה פיגה / (741629)

פרדס 39 פוגל אלישבע / (713362)

פרדס 412 כניסה ב רוזנטל לאה / (526467)

פרחי 9 פריזנד חנה / פרידמן חיה (41772)

פרי חדש 28 זינגר לאה / (185967)

פרי חדש 28 פניאן רחל / (373845)

פרנק 8 אזואלוס מרים / ויזנפלד נחמי (368639)

פרנק 8 ארלנגר נעמי / (367938)

פרנק 8 דבורקינד רחל / (369611)

פתח תקוה 3 קפלן חולדה / (759670)

פתיה 110 – עליון שידלובסקי רחל / רחל כהן (556100)

פתיה 110 – תחתון זילברמן רייזל / (556118)

צפרירים 1 אברמצ'יק יפה / (554329)

צפרירים 1 בן-שם שרה / (715342)

צפרירים 1 מנד דויטש חיה / (554337)

קאסוטו 8 דינקל פועה / וייסברג חוה (198275)

קהילות יעקב 10- מתנס בלוי מלכה / (561076)

קהילות יעקב 10- מתנס שנברגר דבורה / (561068)

קהילות יעקב 22 בתוך ביה"ס שרעבי רויטל / (526616)

קצנלבוגן 25 רז רחל / (44990)

קרל נטר 42 א' בלעדי יונה / (562546)

קרל נטר 42 ב' פרוביין פנינה רחל / אייכלר ברכה (562553)

ראש פינה 4 (המג 26) רוגוזינסקי רחל / (759662)

ראש פינה 5 קונינסקי לאה / (730226)

ראש פינה 7 – מנד פלד פנינה / פלד פנינה (543660)

ראש פינה 7 אינדיק חיה / (546788)

ראש פינה 7 ראטה אסתר / (542746)

ראש פינה 7 שפירא חגית / נאמן מרגלית (130294)

ראשון לציון 12 מסלתון שרה / (744821)

ראשון לציון 12 פריינד מאשה / קאהן אלישבע (744847)

רביבים 28 קוט פנינה / (526624)

רובין 35 דורלכר נעמי / (456590)

רובין 35 יעקובסון נעה / (40824)

רמו"פ גני הקר אהרנטרוי טובה / (554287)

רמו"פ גני הקר בן-סניור יפעת / (554295)

רמות פולין 53 קלימי רות / (178483)

רמות פולין 55 רוט אילה / (730234)

רקנטי פ. בן זאב חנניה רבקה / (564617)

רקנטי פ. בן זאב שחור גיטל / (564625)

רקנטי פינת בן זאב – מנד גרליץ לאה גיטל / (564609)

רשי 61 ברלין חוה / (358317)

רשי 67 לרר טובה / (423434)

שאולזון 18 הררי-רפול שפרה / (35329)

שאולזון 18 לוין תרצה / (138164)

שבתאי הנגבי 1 בלוי חיה ריבה / (730259)

שד' נווה יעקב 34 שרשבסקי שרה / (374132)

שדה חמד 23 לב נחמה / הירש כבי (344895)

שדרות נווה יעקב 34 – מנ"ד דיעי מרים / (748863)

שדרות נווה יעקב 34 גרודקה שפרה / רבקה נעים (374009)

שדרות נווה יעקב 34 טשזנר רחל / (443309)

שירת הים 18 שטרנפלד רבקה / (177055)

שירת הים 7 – מנ"ד מנקובצקי רבקה / (322123)

שירת הים 7 חזן חנה מרים / (564864)

שירת הים 7 פיין יראת / (564856)

שלום סיון 4 רוזנר טובה / (526459)

שמגר 10 לרפלד יוכבד / (759076)

שמגר 10 סטפנסקי שרה / (734079)

שמגר 6 געלב חיה / (741637)

שמגר 6 דרוק רבקה / (455634)

שמגר 6 פולק רבקה / (473504)

שמואל הנביא 23 קדוש מרים / (174920)

שמואל הנביא 39 בבל רונה / (445080)

שמואל הנביא ע"י 6 -מנ"ד טויב שושנה / (729798)

שמואל הנביא ע"י 6 ברגמן שרה אלישבע / (564831)

שמואל הנביא ע"י 6 מוראדי תהלה / (564849)

שמעון הצדיק 17 גרליץ פנינה / (562520)

שמעון הצדיק 17 כהן טוויל רחל / כהנן מירי (715383)

שמעון הצדיק 17 שפירא שירה / (562538)

שמעון הצדיק 21 גוטמן רחל / (710871)

שמעון הצדיק 21 שוב טובה / (171868)

שמעון רוקח 54 שרבאני מיכל / (238923)

שערי תורה 14 גרנג'ווד טובה / (562033)

שערי תורה 14 לוי טלי / מרקוביץ שפרה (562041)

שערי תורה 6 חסן מזל עדנה / (45252)

תורה ועבודה 2 -מנד קאופמן חיה שרה / (455535)

תורה ועבודה 2 -מנד שיינר בלה / (564880)

תורה ועבודה 2 (בתוך ביה"ס) גריינימן חנה / ארנטרוי אסתי (566141)

תורה ועבודה 2 (בתוך ביה"ס) קצבורג חנה / (566158)

תורה ועבודה 2 פרוביין אסתר / (564898)

תורה ועבודה 2 רוזנצויג אסתר פרידה / (564872)

תחכמוני 30 – מנד צימרמן חיה שרה / (554196)

תחכמוני 30 גולדשטיין ברכה / (554188)

תחכמוני 30 סגל צפורה / (554204)

תכלת מרדכי 2 טייטלבאום תרצה / אוירבך אסתי (251868)

תכלת מרדכי 4 דינר אהובה ליבא / (563882)

תכלת מרדכי 4 רייס צירל / קרנבייסר מירה (563874)

תלמודי 19 גלויברמן פועה / (759647)

תלמודי 19 עליאס נחמה / הלברשטאם רייזי (759654)

תלמודי 20 לפאיר ליבה / נקי מרים (559674)

תלמודי 20 שורץ שרה / שרבאני אפרת (729806)

תלתן 13 ולס חיה / (747907)

תלתן 13 כהן הודיה / (747899)

תפארת ישראל 17 גולדברגר אסתר / (186007)

תפארת ישראל 22 זילברמן יפה / (251850)